0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
Bjmoto за Харли Дејвидсон H-D Туринг Стрит Глајд 3 Џеб Предници Алатка Торба Багаж Дисага Мотоцикл Шофершајбната Седло Торба

Bjmoto за Харли Дејвидсон H-D Туринг Стрит Глајд 3 Џеб Предници Алатка Торба Багаж Дисага Мотоцикл Шофершајбната Седло Торба

DEN 2115.00
DEN 2937.12
Това е достапна

Количина на стоки


за Харли Дејвидсон H-D Туринг Стрит Глајд 3 Џеб Пред Предници Алатка Торба Багаж Дисага Мотоцикл Шофершајбната Седло Торба
3-Џеб Шофершајбната Торба Одговара за Харли Дејвидсон FLHX Стрит Глајд Три-Elide FLHXXX Trike Модел 2006 година преку 2013 Црна
Опис На Производот
Боја : Црна,
Материјал : СТП кожа,
Големина : прибл 55cm*15cm,
Поставеност на локацијата : Пред се,
Чувајте ги вашите припаѓа корисна и безбедно додека возите мотор
Објектот Fitment :
Batwing Обтекател на H-D Туринг Модели, Küryakyn Air Master Обтекател, & Sportech Монтажни Обтекател-Плус
Сите монтажа хардвер вклучени.
Вклучува : 1 Парче Пред 3-Џебови

Основните својства

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Тип На Објект:
Кожа & Седло Кеси
Име На Модел:
ТОРБА-005-Б.К.
Објектот Должина:
55cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.65kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
СТП Кожа
Специјални Функции:
Шофершајбната Складирање Алатка Пошта
боја:
Црна
Пакет:
1 КОМПЈУТЕР Дисаги

Додатоци на производот