0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
Bjmoto Мотоцикл Лево големина Црна Дисага Седло Торба Багаж кеси опашка дисаги за Харли Дејвидсон Спортските XL883 XL1200

Bjmoto Мотоцикл Лево големина Црна Дисага Седло Торба Багаж кеси опашка дисаги за Харли Дејвидсон Спортските XL883 XL1200

DEN 1278.00
DEN 1775.52
Това е достапна

Количина на стоки


Мотоцикл Остави Црна СТП Кожа Дисага Седло Торба Багаж кеси мотор опашка дисаги за Харли Дејвидсон Спортските XL883 XL1200
2x Универзален Мотор Седло кеси Cruiser Страна Складирање Алатка Пошта За Харли
Sanddlebag Димензија : приближно 33/30 CMx9.5 CMx24/15 CM (Lx Wx H1/H2) (Види фото)
Поставување на Возило : Лево,
Материјал : Кожа СТП
Боја : Црна, Кафеава
Количина : Лево
Одговара за Харли Дејвидсон Спортските XL883 XL1200

Основните својства

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Тип На Објект:
Кожа & Седло Кеси
Име На Модел:
ТОРБА-009L-Б.К.
Објектот Должина:
33.33cm
Објектот Ширина:
9.4cm
Објектот Висина:
23.8cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
СТП Кожа
Специјални Функции:
Складирање Алатка Пошта Дисаги
боја:
Црна

Додатоци на производот