0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-29 %
Седло Торба Капаци W/ 5X7 Јазик За Харли Туринг Електра Роуд Глајд Кралот FLH FLTR FLHX FLHR FLHTK FLHRC FLHT FLT 14-18

Седло Торба Капаци W/ 5X7 Јазик За Харли Туринг Електра Роуд Глајд Кралот FLH FLTR FLHX FLHR FLHTK FLHRC FLHT FLT 14-18

DEN 6590.00
DEN 9281.28
Това е достапна

Количина на стоки

Повеќе Приказ, Кликнете на : Седло Торба Капаци W/ 5"X7" Јазик За Харли Туринг Електра Роуд Глајд Кралот FLH FLTR FLHX FLHR FLHTK FLHRC FLHT FLT 14-18 ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Карактеристики
Состојба : Резервни 100% Сосема Нов
Боја : Црна (Обоен)
Материјал : Висок Квалитет ABS Црна Пластика
Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира.
Со 5" X 7" Јазик.
Fitment
Одговара За Харли-Дејвидсон 2014-2018 Туринг модели FLT, FLHT, FLHTCU, FLHRC, Роуд Кинг, Роуд Глајд, Стрит Глајд, Електра Глајд, Ултра-Класика.
Пакет се Вклучени 2 × Дисага Капак со Говорникот
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Внимание : Кога ќе примите објект оштетени,Дефектен,не како се опише или не една, ве молиме ни e-mail слики во рок од 72 часа да го реши секој проблем подобро и fater :
1.Сите етикети со јасни зборови на пакетот;
2.Вистинската стока ќе примите;
3.Различни агли на производи и пакет да се покаже проблемот јасно.
Економијата на превозот : Ние брод на пакет рок од 24 часа по payement избришани. Ние брод на Pay Pal адресата САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Pay Pal е компатибилни со вашиот превозот адреса Ние брод во светот Преку Воздух-Mail, времето за Испорака е 11-22 работни дена.
ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќа Pay Pal само. Ако купувачот сакаат да го одложи плаќањето, затоа што на финансиски проблем, ве молиме контактирајте ме преку ebay порака во рок од 3 дена.
Се ВРАЌА Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати .
КОНТАКТИРАЈТЕ не Доколку сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Основните својства

Специјални Функции:
Мотоцикл Црна Дисага Капаци W/ 5X7 Јазик
Име На Модел:
XF111529-05
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Црна Пластика
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Тип На Објект:
Кожа & Седло Кеси
Состојба:
Нови
боја:
како слики

Додатоци на производот