0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
2018 Пролет Casaco Feminino Сребро Црна Кожна Јакна Жените Панк Шила Ѕвезди Тенок Заковки Мотоцикл Perfecto Biker Грб

2018 Пролет Casaco Feminino Сребро Црна Кожна Јакна Жените Панк Шила Ѕвезди Тенок Заковки Мотоцикл Perfecto Biker Грб

DEN 2958.00
DEN 3792.00
Това е достапна

Количина на стоки


СТОКОВНИТЕ ИНФОРМАЦИИ Боја ЦРНА, СРЕБРЕНА Ткаенина ЗАКОВКИ SPIKERS Функција СТП Големината на S/M/L/XL/2 XL/3 XL/4 XL Тежина за 1,2 КГ ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА
Ве молиме овозможи 1-3cm грешки се должат на прирачник за мерење, ви благодариме за вашето разбирање (единица : cm) ГОЛЕМИНА Должина Рамо Биста Ракав Половината Полите Ткаенината S 51 37 88 57 74 - - М 52 38 92 58 78 - - L 53 39 96 59 82 - - XL 54 40 100 60 86 - - 2 XL 55 41 104 61 90 - - 3 XL 56 42 110 62 94 - -

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Патент
Стил:
High Street
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
Алиша Sonrisas
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
16B1665
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Кожа
Стил:
Новина

Додатоци на производот