0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Faux Кожа Палто Црна Кожна Јакна 2018 есен, Зима и Топло, маскирани Јакни Палта Жените тенок краток кожа Додадете дијаманти QH1053

Faux Кожа Палто Црна Кожна Јакна 2018 есен, Зима и Топло, маскирани Јакни Палта Жените тенок краток кожа Додадете дијаманти QH1053

DEN 2588.00
DEN 5075.04
Това е достапна

Количина на стоки


Faux Кожа Палто Црна Кожна Јакна 2018 есен, Зима и Топло, маскирани Јакни Палта Жените тенок краток кожа Додадете дијаманти QH1053
Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани Памук-Поместена Вест YP0030
Големина(cm) рамо биста должина sleerel - XL 40 88 66 57 2 XL 41 92 67 58 - 3 XL 42 96 67 59 - 4 XL 43 100 68 60 - 5 XL 44 104 68 61 - 6 XL 45 108 69 61 - ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

Основните својства

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Монтажни Дел:
Шапка Кој Се Одвојува
Бренд Име:
IQKXAJO
Декорација:
Џебови,Патентите
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
QH1053
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Кожа

Додатоци на производот