0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-32 %
Цртан Филм Шема Faux Кожа Патување Wristlet Шминка Козметички Носителот Торба Торбичка

Цртан Филм Шема Faux Кожа Патување Wristlet Шминка Козметички Носителот Торба Торбичка

DEN 96.00
DEN 140.64
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификација :
Дизајн го прави лесно да се носите во вашата рака или фрли во вашиот секојдневен tote торба.
Идеален за одржување на вашиот сочинуваат производи организирани, чисти и уредно.
Направен од лесен за чистење faux кожа.
Прекрасна цртан филм дизајн, кул и модата.
Тип : Шминка Торба
Материјал : Кожа Faux
Стил : Мода
Модел : Устата, На Очите
Повод : Патување, На Шопинг, Канцеларија, Дома, Во Секојдневниот Живот
Карактеристики : Патент Затворање, Трајни, Врвката За Околу Рака Cartoon Шема
Големина : 21.5 cm x 7.5 cm x 12cm/8.46" x 2.96" x 4.72" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Шминка Торба

Основните својства

Шаблон Тип:
Знаци
Број На Модел На:
8117989
Главен Материјал:
PU
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Тежина:
100g
Објектот Должина:
21cm
Објектот Висина:
12cm
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Перница
Стил:
Моден
Бренд Име:
SANWOOD
Тип На Објект:
Козметички Случаи

Додатоци на производот