0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Жените Нова Точка Козметички Торба Дама Патувањето Организаторот Додаток Toiletry Патент Организатор Складирање Патување Миење Торбичка

Жените Нова Точка Козметички Торба Дама Патувањето Организаторот Додаток Toiletry Патент Организатор Складирање Патување Миење Торбичка

DEN 294.24
Това е достапна

Количина на стоки


Материјали : Најлон
Бои : 10colors
Големина : 21*9.5*13cm
Тежина : 130g

Основните својства

Бренд Име:
OKOKC
Главен Материјал:
Најлон
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Dot
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
Најлон
Број На Модел На:
T6086
Објектот Висина:
9.5cm
Објектот Должина:
21cm
Објектот Тежина:
130g
Објектот Ширина:
13cm
Тип На Објект:
Козметички Случаи

Додатоци на производот