0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
YUFEIDA Секси Мажи Кратко Мека Памучна Печати Ниска Половината Кул Машки долен Веш Гаќи Секојдневен Гаќи Шорцеви за Мажи долна облека

YUFEIDA Секси Мажи Кратко Мека Памучна Печати Ниска Половината Кул Машки долен Веш Гаќи Секојдневен Гаќи Шорцеви за Мажи долна облека

DEN 283.00
DEN 393.12
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : 95% Памук+5% Spandex
Тип : Секси Мажи Кратко
Боја : Црна,Бела,Црвена,Виолетова
Големина : S M L XL
Повод : Долна Облека/Nightwear
Сезона : All
Нето Тежина : 0.08 KG
Пакет : 1* Секси Мажи Кратко
Станот Мерење,Единица : CM,1 инч=2.54 см
Pls дозволете 1-2 CM грешка поради различни мерење метод
Димензии Мерење(инчи) S : 22.8-26.7inch M : 24.4-28.3inch L:L : 26-30inch XL:27.5-инчен 31.5
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас, прво,секој проблем може да се реши.
Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање на спорот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
yfd02-C-E020
Материјал:
Spandex,Памук
Бренд Име:
yufeida

Додатоци на производот