0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ EFG Кармини Spatiotemporal Суштината Капсула Моќна Анти Стареење Навремено Зацврстување Поправка се Соочуваат со Лифт Крем

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ EFG Кармини Spatiotemporal Суштината Капсула Моќна Анти Стареење Навремено Зацврстување Поправка се Соочуваат со Лифт Крем

DEN 2208.00
Това е достапна

Количина на стоки

детали за производот
Купи повеќе добиете повеќе попуст.
egf argireline на spatiotemporal суштината капсула
18 жито / шише
( навремено против стареење , белење blemish , навлажнувачки навлажнувачки зацврстување на кожата , антибиотик aoyanlidan мулти ефект omnibearing медицинска сестра и кожата )
спецификација за производ : 850 милиграми / жито
производ карактеристики :
1 . навлажнувачки подмладување : egf може да се промовира днк , рнк и протеини производство , зголемување на вашата кожа содржината на влага на кожата , compaction , ја прават кожата еластичност аква .
2 . траума : поправка може да се направи мобилен регенерира кожата на додадена вредност , да се направи нов здравјето на кожата убавина .
3 . downplay : discolorations може да desalination пигмент discolorations , ги отстрани мртвите клетки на кожата остатоци , бела боја на кожата .
4 . подобрување capillarie : може да се промовира клеточното размножување hemal ѕид диференцијација , подобрување на микроциркулацијата , врати волна , хематурија еластичен , да се подобри capillarie феноменологија .
5 . чувствителен : им помогне на здравјето на кожата , користете после тоа , кожата одбрана зајакне , кожата се ameliorative , алергија се намали стапката .
користете методи : рака нежно се стави капсули преостанатите делови , да се додаде по инверзија капсули устата 'll скрши , со прст се преземат некои соодветно smudges во суштина очи или лице и parcelled нежно масажа за да може да апсорбира . чисти се користи наутро и навечер , откако се користи ѕвезда , extensible на вратот .
egf временска капсула separatedly серија извоз на производи , специјализирани за високо квалитетна професионална линија . egf временска капсула серија од сто проценти технологија сите усвојување на високо квалитетни суровини , за нега на кожата ефект многу abvious , сингапур , тајван , , француски земји , а потоа од странство исполнет продажба . книгата производи може да биде оем обработка на дневни излез : на 400 000 зрна мала количина на големо 1000 зрна / 1500 жито / кеси , купи sachet на фабрика за пакување по пакување за продажба .
egf серија производи припаѓаат на санација производи , да не додадете било хормон класа состојка , треба одредена употреба циклус .
книгата производ е донесен sgs на тешки метали инспекција , олово , арсен , , tetrachoric кадмиум preadmission откривање , внимателен одговорен однос за потрошувачите , направи потрошувачите смирувачко може да ја користите оваа производи .
во прилог капсули пакување дизајн погоден за патување , egregiousness бизнис evection лесно да се носат , bay11 deodorization , капсули може да се ослободува шишиња проблеми , само потреба неколку зрно не можеше да им даде на најдобрите се грижи за кожата и coddled .
кожата tinkering треба cyclicality започнете поправка detox може да се очигледно се чувствуваат целокупната висок степен на подобрување , самиот кожа го имате , затоа во поправка 5 до 28 дена , 'll различно ниво на detox феноменологија . временска капсула се користи од страна на фактор на раст и активност commensurately повисока , ако многу малку ги користат вообичаените слични производи , помалку дел на кожата може да тенки место ( на кожата или collop очигледно ) , малку гранули . ваквите појави состојба на не посебно се грижи за , тоа е затоа што кожата се подложат на фактор на раст , брз лек минатото се забави 's метаболизмот , новородените 's epidermal раст значително plainer и минатото cutin inhomogenous accumulational државата , нека различни делови на епидермисот мулти брзина , доведе до дел не метаболизмот дел е corneous претставува protuberances . кога следното утро се користи топла вода, масажа поврзани делови 2 ~ 3 минута , континуирано 1 ~ 3 ден , нијанси на дел од protuberances имено исчезне . тогаш производи продолжија да го користите нема да сличен на olycpics .

Основните својства

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Пол:
Унисекс
Функција:
Анти-Стареењето
НЕТО-WT.:
12 g
козметика efficacies:
заличи на бојата на кожата
козметика efficacies:
анти чувствителен, doublehung constringe, оди capillarie, навремено
козметика функција:
употреба на сила, апсорпција, изглед
Спецификација:
нормална големина
кожата одговара за:
Сите Типови На Кожа
Функција:
Анти-Стареењето, Белење, Навлажнувачки

Додатоци на производот