0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Случај Силикон Мека корица дело за ZTE Сечилото V8 за ZTE Сечилото V8 мини за ZTE Сечилото V8 Лајт Анти-удар Транспарентен Задниот поклопец

Случај Силикон Мека корица дело за ZTE Сечилото V8 за ZTE Сечилото V8 мини за ZTE Сечилото V8 Лајт Анти-удар Транспарентен Задниот поклопец

DEN 141.60
Това е достапна

Количина на стоки

Анти-удар Ултра-Тенок Транспарентен капак Случаи Материјал>> TPU Боја>> Транспарентен Одговара модел>> за ZTE Сечилото V8 5.2-инчен за ZTE Сечилото V8 мини /5.0-инчен за ZTE Сечилото V8 Лајт /5.0-инчен за ZTE Сечилото V8 5.2-инчен за ZTE Сечилото V8 мини /5.0-инчен за ZTE Сечилото V8 Лајт /5.0-инчен Пример

Основните својства

Материјал:
forZTE Сечилото V8, forZTE Сечилото V8 мини, forZTE Сечилото V8 Лајт
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
No
дизајн:
Апстракт,Транспарентна
Големина:
for ZTE Blade V8 mini /5.0
Тип:
кристал случај
Бренд Име:
wierss
Карактеристики:
за ZTE Сечилото V8 Лајт /5.0
Компатибилен Бренд:
За ZTE Сечилото V8 5.2

Додатоци на производот