0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Бесплатни shiping Крпа рек/крпа носителот/крпа полица.злато Заврши, Бања хардвер,Бања прибор GB008b

Бесплатни shiping Крпа рек/крпа носителот/крпа полица.злато Заврши, Бања хардвер,Бања прибор GB008b

DEN 4219.00
DEN 4687.20
Това е достапна

Количина на стоки


Бесплатен превозот Злато Полиран Крпа Носителот Врежан Крпа Прстен Бакар Ѕид Монтирани Крпи Носители Злато Бања Прстени GB005c US$ 21.80 /парче
Бесплатен Превозот ЗЛАТНА Бакар тоалетна хартија носителот хартија рек злато позлатен крпа рек мода GB004c US$ 26.90 /парче
Бесплатен Превозот Еден Гимнастик Држач,Четка за заби Чаша Носителот , Месинг База Со злато Заврши+Стаклена Чаша,Бања Прибор GB001c US$ 25.00 /парче
Бесплатен Превозот злато заврши Бања Бања Вшмукување Чаша Тоалет Четка Носителот GB002c US$ 39.50 /парче
Бесплатен Превозот Ѕид Монтирани Златна Месинг Бања Облека Кука GB009c US$ 18.80 /парче
Слободен испорака на Високо квалитетни бања сапун рек додатоци на chrome сапун кошница бања GB010c US$ 25.50 /парче
Бесплатен превозот месинг злато дрвени бања пешкир рек крпа рек бања додаток GB008c-2 US$ 33.50 /парче
Бесплатен превозот-Бања Прибор за Производи Солидна Месинг Основа, Со Калено Стакло GB012c US$ 63.80 /парче
Превозот И Ракувањето Со
Понекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.
ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 15-30 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.
Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.
Гаранција & Return
Предмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.
Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.
Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.
За Повратни Информации
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5-star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ќе биде многу ценет.
Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред сите негативни или неутрални повратни информации лево. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво.

Основните својства

Тип:
Крпа Полици,Крпа Багажник
Стил:
Fasion
Бренд Име:
Fevnd
Материјал:
Бакар
Должина:
>60cm
Крпа Рек Тип:
Двојно
Број На Модел На:
GB008b
Површина По Завршувањето:
goledn позлата

Додатоци на производот