0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
Куче Облека Лето Куче Кошули за Мали Средни Кучиња Милениче Облека Yorkies Chihuahua Облека Најдобри Продажба

Куче Облека Лето Куче Кошули за Мали Средни Кучиња Милениче Облека Yorkies Chihuahua Облека Најдобри Продажба

DEN 75.00
DEN 104.64
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Памук Мешавина Боја : Црвена, Сина, Големина : S , M , L , XL Пакет Тежина : 40-80 g (Приближно)
Големина на Вратот (cm/inch) Назад Должина (cm/inch) Градите (cm/inch) S 20/7.87 25/9.84 30/11.81 M 22/8.66 26/10.23 36/14.17 L 24/9.44 33/12.99 42/16.53 XL 28/11.02 39/15.35 46/18.11
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање
Објектот Вклучува : 1 X Куче Облека

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Сезоната:
Сите Сезони
Бренд Име:
TAILUP
Материјал:
Памук мешавина

Додатоци на производот