0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Мало Куче Фидер Алатки За Кученце Бебе Милениче Супер Мало Куче Брадавица Мали домашно Милениче Мачка Вода Млеко Шише Милениче додатоци Материјали 1a20

Мало Куче Фидер Алатки За Кученце Бебе Милениче Супер Мало Куче Брадавица Мали домашно Милениче Мачка Вода Млеко Шише Милениче додатоци Материјали 1a20

DEN 176.00
DEN 220.32
Това е достапна

Количина на стоки


Фидер Должина : 10cm
Се користи за Вода, Храна, Млеко, Медицина И Така Натаму За Кученце И Малку домашно Милениче,Бебе домашно Милениче

Основните својства

Големина:
S
Тип:
Кучиња
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Бренд Име:
IDEPET
Материјал:
Латекс
јачина:
една големина
Тип На Објект:
Куче Брадавица
Фидер Должина:
10cm
користат за:
Вода, Храна, Млеко, Медицина ...

Додатоци на производот