0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Кутре Мачка Помине Clippers Миленичиња Нокти Безбедност Машина Нерѓосувачки Челик Животни Миленичиња Чешлање Ножици Мали Средни Куче Мачки

Кутре Мачка Помине Clippers Миленичиња Нокти Безбедност Машина Нерѓосувачки Челик Животни Миленичиња Чешлање Ножици Мали Средни Куче Мачки

DEN 229.00
DEN 450.24
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики :
Име : Миленичиња нокти ножици со датотека сет
Големина : L должина : 16cm
S должина 12cm
Датотеката должина 14cm
Материјал : Гумена рачка, од не ' рѓосувачки челик менгеме
Пакување : ноктите clippers + датотека
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди, што во голема мера ќе го ценат, Ако имате било какви прашања, ве Молиме слободно контактирајте со нас на прво место. Ние обидувајќи се потрудиме да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен купување од нас. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас од страна пратете ми е-маил или лево порака прво. Ви благодариме на соработката!

Основните својства

Големина:
S, L
Бренд Име:
СУ GENERIS
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
Nailclippers
Тип На Објект:
Nailclippers
боја:
Сина, Розова, Црвена
Шема:
за животни

Додатоци на производот