0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
LeadingStar Симпатична Пластични Возен Куфер Мини Багаж Кутија за BJD Кукли

LeadingStar Симпатична Пластични Возен Куфер Мини Багаж Кутија за BJD Кукли

DEN 426.00
DEN 655.68
Това е достапна

Количина на стоки


Опис :
Предмет тип : Куфер играчка
Е Применливо : Кукла
Боја : Розова, Сребро.
Големина : 17cm * 11.5 cm * 8.2 cm
Тежина : 100g
Карактеристики :
Високиот квалитет на
Мини и симпатична
Материјал : Пластика
Пакетот вклучува :
1 * Кукла е куфер
Забелешка : за Грешка од 1-2cm може да постојат, како на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики. Се надевам дека ќе разбере.
Ние ви обезбеди најдобар производ и услуга, ако имате било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО. Ви благодарам многу.

Основните својства

Големина:
none
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Бренд Име:
LeadingStar
Форма:
1/12
Предупредување:
no
Тип:
Додатоци
Материјал:
Пластични
Mfg Серија Број:
Моден
Број На Модел На:
Куфер играчка
Димензии:
17cm * 11.5 cm * 8.2 c
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Додатоци на производот