0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Новиот 15 Парче Минијатурни куклена куќа dinnerware порцелански сет чај прибор за на маса Првенство на плоча Шарени цветни печатење

Новиот 15 Парче Минијатурни куклена куќа dinnerware порцелански сет чај прибор за на маса Првенство на плоча Шарени цветни печатење

DEN 168.00
Това е достапна

Количина на стоки


Состојба : 100% сосема нов прекрасен дизајн и одлично изработка Исклучителна колекција за кукли Применуваат за : 1/12 Минијатурни куклена куќа Материјал : Порцелански Боја : Бела + Шарени цветни печати за Нега инструкции : да се Чува на ладно и суво за да се избегне ливада За декоративни цели, не е играчка ве Молиме чувајте го подалеку од мали деца Состојба : 100% сосема нов прекрасен дизајн и одлично изработка
Исклучителна колекција за кукли Применуваат за : 1/12 Минијатурни куклена куќа
Материјал : Порцелански Боја : Бела + Шарени цветни печатење
Грижа инструкции : да се Чува на ладно и суво за да се избегне ливада За декоративни цели, не е играчка
Ве молиме чувајте го подалеку од мали деца
Порцелански сет чај е нов тип на минијатурни чај tools.
Дизајнот е во согласност со трендот на реалноста Керамички Сет Чај.
Исклучителна изработка и прецизна боја регистрирајте се вреди да се препорачува.
Тоа е најдобар избор за украсување куклена куќа. Не пропуштајте ја!
Големина на :
Чај Тенџере Висина : 3.5 см (вклучувајќи ги Покрие)
Дијаметар : 2.5 cm (вклучувајќи и справи и устата)
Кригла Висина : 0.8 cm
дијаметар : 1.5 cm (вклучувајќи рачка)
млеко сад висина : 1.3 см
дијаметар : 1.5 cm (вклучувајќи рачка)
Мали чинии дијаметар : 1.6 см круг
Чинија со дијаметар : 2.3 см
шеќер сад со капак висина : 2cm
дијаметар : 2cm (вклучени се справува)
Пакет Се Вклучени :
1 x teapot
4 x teacups
4 x мали чинии
1 x шеќер Сад
1 x млеко сад
4 x круг јадења
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Основните својства

Материјал:
Керамички
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години
Димензии:
-
Број На Модел На:
SZ-MALI-I026902
боја:
Бела
Предупредување:
НЕ ЈАДЕТЕ!
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Dollhouses
Бренд Име:
Olago
боја:
Бела

Додатоци на производот