0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
18 инчен кукла Розова џемпер фармерки панталони за 43cm zapf бебе родено кукли облека поставите родендени подарок за деца

18 инчен кукла Розова џемпер фармерки панталони за 43cm zapf бебе родено кукли облека поставите родендени подарок за деца

DEN 192.00
DEN 202.56
Това е достапна

Количина на стоки


Читање пред да нарачате :
одговараат за 18" 42-45см кукла употреба.
облека и облекување во собата и капа само, не вклучувајќи кукла
1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее. Затоа ,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети.ве молиме да ни остават активни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Основните својства

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Платно
Форма:
1/3
Димензии:
одговара за големина 45см
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Предупредување:
за деца над 3+
Бренд Име:
Miao Мама пи wawa
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Број На Модел На:
No44-1

Додатоци на производот