0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
22 инчен Силикони Мека Деца Винил Раѓа Бебе Девојка Кукла Новороденче Lifelike Бебиња рачно изработени Играчки подарок

22 инчен Силикони Мека Деца Винил Раѓа Бебе Девојка Кукла Новороденче Lifelike Бебиња рачно изработени Играчки подарок

DEN 4586.00
DEN 5211.84
Това е достапна

Количина на стоки


22 инчен Силикони Мека Деца Винил Раѓа Бебе Девојка Кукла Новороденче Lifelike Бебиња рачно изработени подароци Играчки : Материјал : Platinum Течни Силикони Големина : Прибл. 22inch од Глава до Пети (мала грешка + - 0.5 инчи) Состојба : 100% нови Очи : high-end симулација на очи, очи да не трепка Eyelash : е атипичен лажни трепки (бидете внимателни да не рака, се повлече и да добијат вода во очите). Коса : mohair, рака, еден по еден имплант. Главата и Екстремитетите направен од Платина Течни Силикони, телото е направен од Памук, Кукла доаѓа во целото тело мувла; Ова е толку убава бебе, ти и децата да си играат со неа. Бебето доаѓа со сет на бебе облека Екстремитети е движење, тој може да се седне,да лажат,но не може да издржи,може да не зборувам.
Погодни За : Расадник воз, Болници, домашна нега компании, детски градинки, за ран детски центри, семејството градина, лични збирки, филмски и телевизиски компании, телевизиски станици, студио
1pc Раѓа Бебе Кукла
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производители ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
22" Nicery рачно изработени Винил Раѓа деца се Живи кукли Бебе Lifelike силикони детска играчка подарок со крпа :
Материјал : Platinum Течни Силикони,памук, Големина : Прибл 55cm /22" (за 1-3cm грешка) од Глава до Пети (за 1-3cm грешка) Состојба : 100% нови Очи : high-end симулација на очи, очи да не трепка Eyelash : е атипичен лажни трепки (бидете внимателни да не рака, се повлече и да добијат вода во очите).

Основните својства

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Карактеристики:
Мека,Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Батеријата:
НЕМА ПОТРЕБА
Бренд Име:
Andralyn
Професии:
Медицинска сестра
Тип:
Полнети Кукли,Бебе Кукли
Тема:
Професии
Димензии:
22inch
Возраст Опсег:
Grownups
Предупредување:
Ве молиме, чувајте ги подалеку од оган
Број На Модел На:
D0566
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Форма:
Кукла
Материјал:
Силиконски Памук

Додатоци на производот