0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
28*20*23cm Градите зачувувањето Храна испорака торба за пица или торта или овошен сок топла стил испорака торба 2 парчиња/многу

28*20*23cm Градите зачувувањето Храна испорака торба за пица или торта или овошен сок топла стил испорака торба 2 парчиња/многу

DEN 2203.20
Това е достапна

Количина на стоки


Грижа и Одржување
Оваа торба може да се мијат во машина ниска tempratures. на торби што треба да се мијат со не оштетување на растворувачи, не чистење на уметнички дела execssively. рутински чистење е најдобро, да ги задржи торба отвори кога не е во употреба
Детална Спецификација за Производ Име Опис Големина надворешни димензии 28*20*23cm со иверица поддршка Големина внатрешни 27*19*22cm Ткаенина надворешни спецификации 600 D Оксфорд Полиестер ПВЦ БЕСПЛАТНА ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ Ткаенина Внатрешни спецификации Најлон 100% ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ, Ткаенина Боја на располагање, МОРНАРСКО СИНА, други бои по барање Изолација Отвори Мобилен Пена, Синтетички Влакна затворање систем Ранец,рачка на Менувачот на врвот, се затвора со лепенка за да формираат еден справи со Торба употреба пица, одмори плата, тави, хамбургери,сок Прилагодување е применливо свила екран, везови, 3 D вез, Дигитални Полна Боја Трансфер Посебни Карактеристики тежина за 0,6 kg
Пакување & Испорака
Пакување
Секоја Торба во поли торба запечатени за извоз
Тетрапак Пакување за извоз
Превозот
Во зависност од големината на вашата нарачка, ние ќе ви помогнат брод.
за мали наредби DHL, FEDEX, ARAMEX, ПОСТ-EMS
за други налози ние можеме да брод од страна на Air Freight врата до аеродромот , или по Море Товарен.
Нашите Услуги
ОПИС на услугите Производ Прилагодување свила печатење на екран до 6 бои Вез, 3 D везови Дигитално Печатење на Flex полна боја 300 DPI Дигитален Пренос на Топлина 300 DPI Производ Измена Производ големина во која било димензија Дополнителни џебови и прегради на Превозот и Ракувањето со
Од врата до врата / Fedex/DHL/ARAMEX/ПОСТ Врата до Аеродромот Врата до Пристаништето Производ на Дизајн за секој нов концепт ние може да се развие нов дизајн ако не се веќе достапни од нашите акции на дизајни
Ние нудиме целосна брендирање за вашиот вреќи , можеме да направиме вез, свила екран, дигитална преносот на топлината, можеме исто така да изберете боја на ткаенина за голема цел количини, како и користење на повеќе бои на fabrocs на иста вреќа. големината на чантата може да се прилагоди доколку таа има потреба од промена да се вклопи во вашиот оперативните потреби.

Основните својства

Бренд Име:
packiaexpert
Број На Модел На:
H282023
Употреба:
Храна
Тип:
торба
Материјал:
Oxford
Торба за користење:
Сок,шише,одмори плата, тави, хамбургери
is_customized:
Yes
Големина надворешни димензии:
28*20*23cm со иверица поддршка
Големина на внатрешна:
27*19*22cm

Додатоци на производот