0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нови Пристигнување Се Повлече Од Кујната Тапа Црн Хром Финиш Двојна Sprayer Млазницата Вода Миксер Бања Тапа Torneira Cozinha

Нови Пристигнување Се Повлече Од Кујната Тапа Црн Хром Финиш Двојна Sprayer Млазницата Вода Миксер Бања Тапа Torneira Cozinha

DEN 3096.96
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Rotatable Или Не:
Опремени
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Функција:
Thermostatic Чешми
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Бренд Име:
everso
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Спреј Тип:
Никој

Додатоци на производот