0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
GUGULUZA 3 крило 3 Должина Алуминиум Стрелките за Пиштол со Самострел 30-100 lbs Стрелките за Самострел Стрели 20pcs.

GUGULUZA 3 крило 3 Должина Алуминиум Стрелките за Пиштол со Самострел 30-100 lbs Стрелките за Самострел Стрели 20pcs.

DEN 410.00
DEN 431.52
Това е достапна

Количина на стоки


Топ спецификации : JT-12
Должина : 78mm(3.07")
Дијаметар : 7.44 mm(0.293")
Тежина : 10g (154gr.)
20pcs × 3wing 78mm (3.07") долго стрелките за пиштол со самострел
Цената е 20pcs
Ви благодариме за гледање на нашата листа!
Вие сте добредојдени за да се види други објекти ги продаваат. Ако имате било какви прашања ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од се - Ние сме секогаш среќни да одговориме на вашите прашања.
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачи земји. 2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката 1.Ние брод надвор на стоки преку CPAM, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. 2.Ние ќе брод за излез на стоки во 1-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-55 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. 3. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса i s вашиот потврди адреса. 4.Ние проверете дали се во добра состојба пред да се брод вашата парцела надвор. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации. 1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации доколку ви се допаѓа нашата производи,тоа е многу важно за нас. 2. Ако имате било какви проблеми при користење на нашите производи,ве молиме да не остави негативни повратни информации. Контактирајте со нас, прво и ние сме во состојба да го реши секој проблем во нашата работа. 1. Можете да не контактирате преку Aliexpress порака систем.Ние и ветуваме да одговори на вашето барање во рок од 24 часа.
2. Можете да оставите масажа во ред.
3. Канцеларија време :
8 : 30 до 5 : 30 (GMT+8) од понеделник до петок.
Затворени во недела и државни празници (Кина PRC).
Се истакна : 1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. 2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Основните својства

Пердув Материјал:
Пластични
Бренд Име:
GUGULUZA
Употреба:
Снимање
Број На Модел На:
78mm Должина 3 крилја
Вратило Материјал:
Алуминиум
Тип:
Стрелката
Точка Материјал:
алу

Додатоци на производот