0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-29 %
AMEYXGS 100 Компјутери Точка на Глави за стрела Метал Целна Широка глава За Стрелаштво Стрели Нерѓосувачки Челик Лов Додатоци 150 Жито

AMEYXGS 100 Компјутери Точка на Глави за стрела Метал Целна Широка глава За Стрелаштво Стрели Нерѓосувачки Челик Лов Додатоци 150 Жито

DEN 3190.00
DEN 4492.80
Това е достапна

Количина на стоки


AMEYXGS 100 Компјутери Точка на Глави за стрела Метал Целна Широка глава За Стрелаштво Стрели Нерѓосувачки Челик Лов Додатоци 150 Жито
Опис на производот :
Име : Целна Метал Глави
Тежина : 150 зрна, метал материјал, врши добро и пакет многу добро.
Количина : 100 компјутери
Боја : не ' Рѓосувачки Челик боја ( како на сликата покажува)
Употреба : на снимањето стрели
Ве молиме имајте во предвид :
Тоа не е играчка, бидете внимателни кога го користите, и да ја задржат далеку од Децата.
Donot пука во луѓето. Тоа е многу опасно.
Повеќе слики :
Превозот термин :
1) Од Хонг Конг пост, Epacket, Кина Пост Воздух парцела, ЕМС. Fedex, ИТН
2) ве Молиме, напишете ја вашата полно име и детали адреса,Поштенски Код, Телефон, Мобилен да се осигура дека вие може да ја добиете вашата парцела успешно.
3) ќе организира испорака за вас во текот на 2 работни дена откако ќе го поставите цел.
Откако пратката испрати, ние ќе ја додадете на следење на број, Можете да го најдете вашиот парцела ситуација во секое време.
4) За Некои далечна Земја, превозот време ќе подолго, ве молиме да бидете трпеливи со тоа.
5) За Бразил Обичаи, ние знаеме сите, тоа е многу строга, Па се надевам Бразил пријатели може да се разбере ако вашиот парцела задоцнување.
Политика за наплата :
Answer : ___________________________ Note :
Ние обезбеди гаранција за нашите производи
Ние одбиваме да се врати без каква било комуникација.
Чекор 1) ве Молиме да не известите кога производот не работи добро.
Чекор 2) ве Молиме да обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.
Чекор 3) ве Молиме да се врати предметите со својот оригинален материјал за пакување.
Плаќање :
Alipay, Paypal, Western Union, T/T Mastcard, Кредитна Картичка
Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.
Повратни информации и нашите услуги :
1 Ние ќе организира испорака за вас, наскоро откако ќе го поставите цел.
2 И по што ќе го додадете на следење на број , а потоа можете да го проверите вашиот парцела ситуација во секое време.
Откако ќе ја добиете вашата парцела, ве молиме отворете го тоа внимателно.
3 ве Молиме donot даде на мали Деца, знаеш broadheads е остар, тоа ќе му наштети на Децата.
Ако ви се допаѓа,ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации . Тоа е многу важно за нас.
Ако donot се допаѓа, или има било каков проблем во врска со вашиот парцела,, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Доверба во нас ,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
Се надеваме дека соработуваат со чисто лице и ние ќе ви благодариме и цреша шанса да ви послужи.
Ние сме професионална снабдувач на стрелаштво производи, ве молиме контактирајте со нас слободно ако ви треба било стрелаштво предмети.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница !

Основните својства

Тип:
Лак & Стрелка Сет
Број На Модел На:
целна arrowhead
Употреба:
Снимање
Бренд Име:
AMEYXGS
broadheads тип:
завртка тип целна глави
Broadhead боја:
Како слика покажува
Употреба:
Снимањето стрели
Тежина:
150 grains
Количина:
100 компјутери

Додатоци на производот