0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2017 Топла Продажба 16 Бои, УВ Гел лак Совети Нокти Сликарство, Цртање Помине Уметност Пенкало Сликарство, Цртање Дизајн на Ноктите Уметност, Убавина Инструмент

2017 Топла Продажба 16 Бои, УВ Гел лак Совети Нокти Сликарство, Цртање Помине Уметност Пенкало Сликарство, Цртање Дизајн на Ноктите Уметност, Убавина Инструмент

DEN 66.72
Това е достапна

Количина на стоки


Напомена :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
ИСПОРАКА
Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfirm плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
Ние нудиме 3 брза испорака метод како што е подолу :
Ќе земе од 3-7 работни дена, треба да ја плати превозот цена.
Ќе земе од 3-7 работни дена, треба да ја плати превозот цена.
Ќе се 5-12 работни дена, треба да ја плати превозот.
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-45 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
30-60 работни дена
Русија
Бразил
60-90 работни дена
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.
Само за повикување само.
ВРАЌАЊЕ & НАПЛАТА
1) ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако било какви проблеми за следење на информации ,pls контактирајте со нас пред да се стави ред да се отвори спорот
2) ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.
3) ве Молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети.
Повратни информации
1) за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.

Основните својства

Бренд Име:
МИС РОУЗ
НЕТО-WT.:
7ml
Број На Модел На:
NP151224CN10
Количина:
1
Тип На Објект:
Лак
Тип На Објект:
Лак
Број На Модел На:
NP151224CN10
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

Додатоци на производот