0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Mayitr 1pc Отворено коленото се подготвуваат Црна Еластична Прилагодливи Коленото Поддршка на Професионалниот Спорт Безбедност на Коленото Рака

Mayitr 1pc Отворено коленото се подготвуваат Црна Еластична Прилагодливи Коленото Поддршка на Професионалниот Спорт Безбедност на Коленото Рака

DEN 119.00
DEN 148.32
Това е достапна

Количина на стоки


HB0015455
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : SCR+Mercerized Платно
Големина : прибл. 54cm*23cm
Боја : Црна
Направени од дише материјал кој има дупки да се подготви влага од ски и дава малку се загрева до вашиот коленото
Кука и јамка затворање дизајн ќе одговара на повеќето коленото големини
Задржува на телесната температура за да се загрее на коленото, заеднички и зголемување на циркулацијата на крвта
Идеално за Возење, планинарење, фудбал, кошарка, бадминтон, тенис, атлетика и многу други спортови
Пакет се вклучени :
1pc x Коленото Поддршка
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-5mm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Превозот преку ЕМС 5-15 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 15-50workdays.Другите 30-60 дена.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
Алекс Ли Продавница

Основните својства

Бренд Име:
Mayitr
Возраст:
Возрасни
Материјал:
SCR+Mercerized Платно
Број На Модел На:
коленото рака

Додатоци на производот