0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
2018 Нов Бренд Kinmac СТП Кожна Торба За Лаптоп 13,14,15.6 инчен, Гласник Случај За MacBook Air,Про 13.3, Слободен Пад Превозот

2018 Нов Бренд Kinmac СТП Кожна Торба За Лаптоп 13,14,15.6 инчен, Гласник Случај За MacBook Air,Про 13.3, Слободен Пад Превозот

DEN 886.00
DEN 952.80
Това е достапна

Количина на стоки


2018 Најновите Топли СТП Кожна Чанта Торба За Лаптоп 13", 14",15",15.6 инч, Случај За Macbook Air Про 13.3", Капка Бесплатен Превозот.
1. 100% Сосема Kinmac Нов и висок квалитет на случај.
2. Удобно мека, средно анти-притисок.
Pls референца торба dimention ( должина x ширина x дебелина) пред вашата цел.
13.3 инчен торба : Надворешната димензија : 360 x 250 x 35 mm, Внатрешен diemnsion : 330 x 230 x 30 mm.
14.1 инчен торба : Надворешната димензија : 380 x 280 x 40 mm, Внатрешен димензија : 365 x 265 х 35 mm.
15.6 инчен торба : Надворешната димензија : 420 x 290 x 40 mm, Внатрешен димензија : 385 x 275 x 35 mm.
Торба направени на СТП кожа материјал, тоа не е вистинска кожа материјал.
Pls љубезно помош не го нарачате ако сте само може да ги прифати вистински кожна торба.
Љубезно Remindly : Секој бои имаат два модели, pls внимание цел како вашата потреба.
Еден е чанта без shoudler ремени, други се гласник торба со shoudler ремени
Детали фотографии се 100% реално пукање !!

Основните својства

Големина:
15.6-inch, 14.1-inch, 13.3-inch
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Лаптоп Briefcase
Пакет:
Yes
Стил:
Преносни KUMON
Пол:
Унисекс
Материјал:
PU
Број На Модел На:
AKC10100
Бренд Име:
kinmac
Стил:
Повик
Применливи модели:
За Сите модели на Лаптоп

Додатоци на производот