0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бренд нови и оригинални лаптоп случај за HP Павилјон 15-Б 15-B135SA LCD Задниот Поклопец задниот капак Со Школка 38U36TP

Бренд нови и оригинални лаптоп случај за HP Павилјон 15-Б 15-B135SA LCD Задниот Поклопец задниот капак Со Школка 38U36TP

DEN 1392.00
Това е достапна

Количина на стоки


Опис
Име
За HP ПАВИЛЈОН 15-Б LCD ЗАДНИОТ ПОКЛОПЕЦ
Дел Број
Состојба
Нови
Компатибилен
Пакет
Картонска кутија+меур торба
Гаранција
2months од пакетот испрати
Забелешка
Ве молиме проверете ја сликата и Fru број внимателно !Нашите productswill биде иста како и слики .ќе добиете она што го гледате !

Гаранција : 1, DOA 30 работни дена. 2, Сите ред не го прифати наплата за не-компатибилни прашање, ве молиме љубезно се потврди пред да го купите! Вие исто така можете да контактирате со нас за компатибилен проблем пред да се купи. Испорака детали за : 1, Испорака на Русија од Воздухопловната : Генерално 25~60 работни дена 2, Испорака на Бразил од Воздухопловната : Генерално 30~90 работни дена 3, Испорака на САД б y Воздухопловната : Генерално 10-20 работни дена. 4, Испорака на Канада,АУ, велика БРИТАНИЈА и други Европски земји трае околу 25-45 работни дена. Ако ви треба item многу итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж.Ве молиме не го отвори спорот за нас. Ве молиме љубезно забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Изгубени поради undelivered адреса, тоа е одговорност на купувачот. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди колку овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Услови на продажба : Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативна повратна информација или отворен спор, Негативна повратна информација не може да се реши сите проблеми. Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги решите вашите проблеми. Рок на плаќање : Ние го прифаќаме aliexpress плаќање само, не ја прифатите ниедна капка превозот. Ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да се одржи редот. За нас : Ние сме професионален лаптоп делови на снабдувачот, на листата е не, вклучувајќи сите наши производи, ако ти треба било каков лаптоп делови или алатка, не може да се најде надвор од нашата продавница, ве молиме љубезно ве молиме испратете порака или контактирајте со нас онлајн. Нашите Работно Време : од понеделник до петок(Кинески Празници исклучени) 09 : 30 до 18 : 30( UTC+8 ) Сите одговори ќе бидат во рок од 24 часа (Саб. & Сонцето. исклучени) ве молам, ве молиме проверете ја вашата aliexpress accoun

Основните својства

Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ЛУД ЗМЕЈ
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
ABS
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Затворање Тип:
Не Патент
Број На Модел На:
ХОП 15-B ЦРНА
Применливи модели:
15-Б

Додатоци на производот