0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Јура Диносаурус Јадење Забава Лаптоп Налепница за Apple Macbook Pro Decal Воздух Ретината 11 12 13 15 инчен Mac HP Лаптоп Кожата Налепница

Јура Диносаурус Јадење Забава Лаптоп Налепница за Apple Macbook Pro Decal Воздух Ретината 11 12 13 15 инчен Mac HP Лаптоп Кожата Налепница

DEN 410.00
DEN 431.52
Това е достапна

Количина на стоки


Производ Функција : Прашина-доказ, Вода-доказ, Масло-доказ,Супер-тенок. Прецизност-сечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени. Лесно се отстрануваат без остатоци лево. Висок квалитет на винил материјал. Долготрајни и никогаш нема да згаснат. Производ содржина листа : Decal налепница X 1 buc ; Пренос филм X 1 buc ; DIY Водство X 1 buc Совет : Ова decal не е само наменета за macbook, но, исто така, може да се вклопат други лаптопи. Доколку вашиот лаптоп не е Mac Book, pelase изберете "custom size" и да го оставите порака за сосема & модел & големина за вашиот лаптоп.

Основните својства

Апликацијата Лаптоп Големина:
За Ретината 12 инчен, За Воздух 11 инчен, За Воздух 13 инчи, За Ретината 13 инчи, За Ретината 15 инчен, За Про 13 инчи, За Про 15 инчен, За други 13 инчи, За други 14 инчен, Custom Size, За други 15 инчен
боја:
Црна, Бела
Број На Модел На:
YODS-107
Пакет:
Yes
Материјал:
ПВЦ
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Coolism
Материјал:
Висок Степен на Отстранлив ПВЦ Винил
Функција:
Анти-нула / Вода-доказ / Масло-доказ
Достапни Боја:
црна или бела
Точка име :
DIY Adesivo Pegatina Став Лаптоп
Достапни големина:
11.6 / 12 / 14 / 13.3 / 15.4 / 15.6/ 17
Поддршка Уред:
За MacBook / HP / Dell / Acer / Леново / Sony ,итн
Производот, вклучувајќи:
1 buc * decal + 1 buc * transfer (филм + 1 buc * DIY Упатство

Додатоци на производот