0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-44 %
Може ли да пушат? Водоотпорен ПВЦ Лаптоп, Лаптоп Кожата Налепница Автомобил Стил Дома декор jdm Decal За дете Играчка Куфер Налепници[single]

Може ли да пушат? Водоотпорен ПВЦ Лаптоп, Лаптоп Кожата Налепница Автомобил Стил Дома декор jdm Decal За дете Играчка Куфер Налепници[single]

DEN 24.00
DEN 43.20
Това е достапна

Количина на стоки


Целосна $10(микс цел )Бесплатен превозот
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард за Испорака
Не е важно колку парчиња, само плати еден превозот
(совети : ве молиме изберете иста превозот метод)
Големина : max должина од 6 см - 8 см
Налепници опис
* Хартија, водоотпорен мембрана на површината, трајни, леплива цврсти
* Погоден за внатрешна [лаптоп / фрижидер / куфер / ѕидови, итн.] не е погоден за автомобил налепници

Основните својства

Бренд Име:
Sanalyn
Производи Статус:
Акции
Водоотпорен:
Yes
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
C
Пакет:
No

Додатоци на производот