0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Kocurtop 50PCS/МНОГУ Лаптоп Налепници за Apple Macbook Air Про Ретината 11 13 15 17 инчен Винил Decal Netbook Лаптоп Кожи

Kocurtop 50PCS/МНОГУ Лаптоп Налепници за Apple Macbook Air Про Ретината 11 13 15 17 инчен Винил Decal Netbook Лаптоп Кожи

DEN 6840.00
DEN 7199.52
Това е достапна

Количина на стоки


Важно известување од Шведска Царинската да сите купувачи во Шведска :
Од 1 Март 2018, сите mail предмети со декларирана вредност кои доаѓаат од надвор од ЕУ за Царинска Унија доставување на Шведска ќе имаат ДДВ применуваат на нив од првиот krona, обично по стапка од 25 проценти.
Надомест на SEK 75 ќе биде обвинет за пратки со декларирана вредност од помалку од SEK 1,500.
За пратки со декларирана вредност на SEK 1,500 или повеќе, тековната надомест на SEK 125 уште ќе се применуваат. Во прилог на трошоците на ДДВ декларација, ова исто така ќе ги покрие трошоците за изработка на царинска декларација.
Нека се направи вашиот Лаптоп биде атрактивна фокусот на вниманието ! : )
Kocurtop 50 PCS/МНОГУ Лаптоп Налепници за Apple Macbook Air Про Ретината 11 13 15 17 инчен Винил Decal Netbook Лаптоп Кожи
Функција :
- Модерен Дизајн
- Прецизност-сечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени
- Супер-тенок и сликата се интегрираат со логото на уреди
- Може да биде лесно да се отстрани и не остава остатоци, не го оштетат површини
- Висок квалитет на винил материјал. Долготрајни и никогаш да не исчезнат
- Модел Стил : KT-S090
Компатибилен Модел : Универзална Налепница за Macbook Air / Pro 11", 13", 15", 17" инч ( Лого со Светлото )
( Не се Погодни за најновите macbook 12" инчи, macbook pro 13" 15" со/без допир бар )
Забелешки :
1. Ова е decal налепница која ги покрива само на Логото Област , тоа не е целосна кожата за да се покрие целиот грб.
2. Компатибилен Модел : Оваа налепница може да се користи за Macbook Air Про со/без Ретината само 11,6" 13.3" 15.4" 17" инчи ( Лого со LED Светлото ). Тоа е универзална налепница. НО, НЕ МОЖЕ да се користи за Macbook 12", Про 13.3" 15.4" со/без Допир Бар.
3 . Кој Модел Стил ви треба , љубезно ве молиме да изберете стил на налепница што треба, и ние ќе брод тоа по ваш избор ПОБРЗО. : )
Ако не изберете боја или да не ни остави порака за стил ви треба, тогаш ние ќе брод што случајно.
4. Она што ЦЕНАТА треба да биде напишана за Декларираната Вредност да се намали или избегне царинската даноци, љубезно ни остави порака, ве молиме.
( Ако нема никаква порака од вас за декларираната царинска вредност цена, ние ќе го напише како нашето искуство, и ние не сме одговорни за било каков проблем од вашиот царинска )
5. Строго се ПРОВЕРИ вашиот пакет за да се потврди доколку тоа е во добра состојба пред да се пријавете го тоа, ве молиме.
6. Превозот : Оваа ставка е Бесплатен Превозот од "Aliexpress Стандард за Испорака" .
Оваа превозот методот може да обезбеди целосно следење информации.
7. Проценка Време на Испорака од страна на "Aliexpress Стандард за Испорака" :
Нормално, тоа може да пристигне таму во рамките на 18 - 60 работни денови ( од 90 дена за сите земји во Јужна Америка ) . ( Зависи од поштата брзина, и испорака брзина во вашата земја )
Така, љубезно НЕ се отвори спорот за превозот во рок од 60 работни денови, ве молиме.
Ако нема некои посебни причини како rainstorm, windstrom, итн. влијае на испорака, тоа може да го одложи за 30 - 60 работни денови.
Ако вашата нарачка потврда дојде време но, сеуште не го добиете вашиот пакет, ве молиме контактирајте со нас веднаш, а ние ќе ви помогнат да го продолжи времето за испорака.
Ако сеуште не сте го примиле пакетот по 60 работни денови, ве молиме контактирајте со нас веднаш, а ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
Ви благодарам многу за вашата помош & разбере. : )
Искрено ви посакувам да имате прекрасен онлајн шопинг време во Kocurtop !
Пакет Се Вклучени :
50 * Налепница За Лаптоп
50 * Пренесување На Филмот
50 * Упатство
50 * ткаенина за Чистење ( случаен боја )
50 * слушалка кабел winder ( случаен боја )
Парцела Видот на Превозот Метод Дестинација Проценува Време на Испорака Aliexpress Превозот Ali Express Saver Превозот руската Федерација 15-35 Дена препорачана Пошта на руската Воздух 16-39 Дена Express Mail Русија Експрес-SPSR 11-18 Дена препорачана Пошта CORREOS PAQ 72 Шпанија 10-35 Дена Економски Mail Correos Економија 20-38 Дена препорачана Пошта Posti Финска, руската Федерација 16-39 Дена Белорусија и Украина Естонија Летонија Литванија препорачана Пошта e-Пакет U.

Основните својства

Апликацијата Лаптоп Големина:
За MB 11 13 15 17
Водоотпорен:
No
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
за Macbook Air/Pro со Retina
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
Kocurtop
Производи Статус:
Акции
Производот:
Универзална Налепница За Лаптоп
погоден:
за Macbook Air / Pro Налепници
Достапни големина:
11 / 13 / 15 / 17 инчен За Macbook Air / Pro
Функција:
Лаптоп Логото Налепница
feature1:
за Macbook 11 инчен налепница
feature2:
за Macbook 13 инчен налепница
Feature3:
за Macbook 15 инчен налепница
Feature4:
за Macbook 17 инчен налепница
Пакување:
50pcs/многу
Материјал:
Винил ПВЦ налепница

Додатоци на производот