0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
642732-001 за HP Павилјон DM4 DM4-2000 DM4T-2000 лаптоп плоча HM65 i3 процесор Бесплатен Превозот тест ред

642732-001 за HP Павилјон DM4 DM4-2000 DM4T-2000 лаптоп плоча HM65 i3 процесор Бесплатен Превозот тест ред

DEN 2455.00
DEN 2640.00
Това е достапна

Количина на стоки

Купувачот мора да го прочитате: 1,За испитот (1)Изглед инспекција,Вклучувајќи интерфејс непроменети,Изолација, хартија, итн. (2)инсталирате системот,мрежна картичка тест,звучна картичка тест,usb тест,3d тест,Рестартирајте најмалку 2 пати (3), Ние ќе се обезбеди фото на купувачот id и тест процес,Тоа е нешто што неколку продавачи може да го направи (4)главниот одбор нема coms батеријата 2,За гаранција (1)Бесплатни гаранција од 60 дена од приемот на стоката,ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања,ве Молиме да не коментар случајно 3,За испорака (1)ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,Ние ќе го испрати надвор од 5-7 работни дена (2)Бидејќи транспорт е трети лица друштвото,Па ние може да ви го гарантира точна време на испорака,Ако не се примените стоки за долго време,ве Молиме контактирајте со нас (3)цените не вклучуваат царинските давачки,Други трошоци, како што се царина, се на товар на купувачот 4,За набавка (1)Слободен товарни ние помине epacket,Што е потребно околу 20 до 60 дена,ве Молиме изберете друга експрес испорака ако е потребно итно (2)ве Молиме бидете сигурни дека вашата стоки се исти како нашата,Ако не сте сигурни,ве Молиме обратете се на резервен дел број,Или да обезбеди слики да ни се обратите за сигурни (3)Ако ви треба повеќе,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви даде задоволителна цена ]

Основните својства

Тип:
Лаптоп Приклучни Станици
Број На Модел На:
DM4 DM4-2000 DM4T-2000
Пакет:
No
Бренд Име:
Knotolus
DM4 DM4-2000 DM4T-2000 плоча:
Користи

Додатоци на производот