0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатен Превозот LTN140HL05-H01 LTNHL05 14.0 инчен тенок LED Лаптоп со LCD екран панел

Бесплатен Превозот LTN140HL05-H01 LTNHL05 14.0 инчен тенок LED Лаптоп со LCD екран панел

DEN 2976.00
Това е достапна

Количина на стоки


ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно. Јас f вашиот наведени модел се кандидира од акциите,ние ќе ви испратиме универзална еден.
•1>LCD име на модел во раката сега
•2>Вашиот лаптоп име
•3>Send горенаведените информации на нашата e-mail и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !
Опис
Состојба НА+ НОВ Дел број LTN140 HL05-H01 (или замена модел) Големина 14.0 инчи Резолуција Размерот Тенок Гаранција 3-дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени. Компатибилни модели
Статус : Нова, Оценка А.
Пакување : Antistatic торба и кутија
Гаранција : 3 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени.
Секое парче е тестиран строго пред превозот!
Важно
Специфични модели на лаптоп може да дојде во многу големини и резолуции. Лаптоп со LCD резолуција не треба да
beupgraded или омаловажувани. Мора да се потврди дека овој екран натпревари вашиот лаптоп во големина и во
резолуција пред да го купите! Не се Враќа Поради Неправилна Инсталација или Некомпатибилност
Продуктната линија
Лаптоп со lcd и led екран : од 4.5 инчи да се 18.4 инчи
1.Големина : 8.9",10.1",10.2",11.1",11.6",12.1",13.1,13.3",14.0",14.1" ,15.0",15.4",15.6",16. 0",17.0",17.3",18.4"
2. Резолуција : WSVGA,WXGA,WXGAHD,XGA,WXGA+,++WXGA
3. Осветлување : LED,1 CCFL,2 CCFL
Превозот
DHL ,UPS-от, Fedex,EMS,итн

Основните својства

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
DELL,Acer,LG,MSI,Samsung,Toshiba,Универзална Екран,Портал,Fujitsu,SONY,HP/Compaq,Lenovo,Asus
Бренд Име:
LALAWIN
Број На Модел На:
LTN140HL05-H01
Компонента Тип:
lcd екран

Додатоци на производот