0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатен Превозот ! LTN133AT27 CLAA133WA01A B133XW03 B133XW01 V. 0 B133XW01 V. 1 LP133WH2-TLM4 Лаптоп LED Екран 1366*768 40pins

Бесплатен Превозот ! LTN133AT27 CLAA133WA01A B133XW03 B133XW01 V. 0 B133XW01 V. 1 LP133WH2-TLM4 Лаптоп LED Екран 1366*768 40pins

DEN 2640.00
Това е достапна

Количина на стоки


ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.
Ние ќе ги испратите на компатибилни една наместо ако оригиналот надвор од акциите. Ако не можете да го прифати тоа , немојте да се направи нарачка . Ви благодариме за разбирањето !
•1>LCD име на модел во раката сега
•2>Вашиот лаптоп име
•3>Send горенаведените информации на нашата e-mail и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !
Опис
Состојба НА+ НОВ Дел број LTN133 AT27 (или замена модел) Големина 13.3 инчен Резолуција 1366*768 Размерот slimp Гаранција 3-дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени.
Компатибилни модели LTN133 AT27 CLAA133 WA01 A B133 XW03 B133 XW01 V. 0 B133 XW01 V. 1
LP133 WH2-TLM4 и така натаму
Ние ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар. Внимание : Ако не се прифати тоа,немојте да го нарачате.Ви благодариме за вашето разбирање.
Статус : Нова, Оценка А.
Пакување : Antistatic торба и кутија
Гаранција : 3 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени.
Секое парче е тестиран строго пред превозот!
Важно
Специфични модели на лаптоп може да дојде во многу големини и резолуции. Лаптоп со LCD резолуција не треба да
beupgraded или омаловажувани. Мора да се потврди дека овој екран натпревари вашиот лаптоп во големина и во
резолуција пред да го купите! Не се Враќа Поради Неправилна Инсталација или Некомпатибилност
Продуктната линија
Лаптоп со lcd и led екран : од 4.5 инчи да се 18.4 инчи
1.Големина : 8.9",10.1",10.2",11.1",11.6",12.1",13.1,13.3",14.0",14.1" ,15.0",15.4",15.6",16. 0",17.0",17.3",18.4"
2. Резолуција : WSVGA,WXGA,WXGAHD,XGA,WXGA+,++WXGA
3. Осветлување : LED,1 CCFL,2 CCFL
Плаќање и Данок :
1.Alipay е perferred и безбедност
2.Производот се испраќаат надвор од Кина ќе направат увозни давачки даноци и давачки итн.Тие трошоци не се опфатени со или цената или на превозот обвиненија на производот,и се одговорност на примачот.
Превозот :
Ве молиме имајте во предвид : бизнис/работни дена(НЕ вклучувајќи викенд или на одмор.)
1.Ние ќе брод објектот што е можно поскоро по расчисти исплата.Превозот време на следните понекогаш можеби малку подолго поради сопствени проблеми,празниците или нешто неизвесна причини.
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите.
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е вистинскиот.
3.Пакетот се безбедни со потпис е потребно.Ако ниту еден знак за пакетот,тој ќе се врати.Ве молиме не заборавајте да одат на поштата да го земам.
Враќање :
Клиентот има 7 дена да ги испита/инсталација на производот по испораката. Ве молиме пријавете каква било штета или мртви-на-arrial (DOA) во текот на периодот на Клиентите може да се разменат за исти точно производ во рок од 90-ден, кога тоа е определено дефекти. Кога размена за различни производ, клиентите се смета за однесување на две одделни трансакции, враќање и купување
Повратни информации :
Да го цениме вашиот бизнис, било плаќаат корисниците ќе го добиваат позитивни повратни информации. Ние не успеваат кога ќе се разгледа за да се остави било повратни информации на други отколку позитивно. Во овој случај, ние би сакале да љубезно ве молиме да ги споделите со нас како можеме да ги подобриме нашите услуги за подобро да им служи на вас. Ви благодариме однапред.

Основните својства

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
Acer,DELL,LG,MSI,Samsung,Toshiba,Портал,Fujitsu,SONY,Lenovo,HP/Compaq,Asus
Број На Модел На:
LTN133AT27
Бренд Име:
LALAWIN
Компонента Тип:
lcd екран

Додатоци на производот