0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
SSEA Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Dell inspiron 15R 17 17R 3521 3721 5521 5535 5721 5737 15-3521 15R-5537 74X7K 074X7K DC28000C8A0

SSEA Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Dell inspiron 15R 17 17R 3521 3721 5521 5535 5721 5737 15-3521 15R-5537 74X7K 074X7K DC28000C8A0

DEN 435.00
DEN 458.40
Това е достапна

Количина на стоки


Секој CPU Вентилатор е тестиран пред превозот и 100% работи
Нови и не се користи, 3 месеци Гаранција
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако си уште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние би можеле да се провери тоа за вас.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас. Ние ќе се стремиме да се подобри ,ви благодариме за вашето разбирање.

Основните својства

Пакет:
Yes
USB Порти:
Лаптоп
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Број На Модел На:
74X7K 074X7K DC28000C8A0
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Бренд Име:
SSEA
Тип:
Еден Фанови
Апликацијата Лаптоп Големина:
Лаптоп

Додатоци на производот