0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Латинска Танц Облечи Жените Професионални Латинска Фустан Самба Латинска Фудбалскиот Фустани Танц Носии Облека Танцување Фустан L00201

Латинска Танц Облечи Жените Професионални Латинска Фустан Самба Латинска Фудбалскиот Фустани Танц Носии Облека Танцување Фустан L00201

DEN 1253.00
DEN 1392.00
Това е достапна

Количина на стоки

Големина на Табелата (единица : cm) Фустан големина Големина Под биста Половината Колковите Фустан Должина една големина 72 - 90cm 88cm - 98cm 80см - 112cm 110cm инчи 28.3 - 35.4 инчи 34.6 - 38.5 инчи 31.5 - 44 инчи 43.3 инчи Она што е во кутијата? 1 x фустан, 1 x рака Повеќе детали Танц тип : жените латинска Фустан, Самба Костим, Фудбалскиот Фустани, Ballroom Фустан Материјал : шарени монистра, памук Стил : еден-парче облека, секси V деколте, Градите : жица слободни, со сунѓереста перница Врвот поддршка : оглавник рака, назад вратоврска дизајн за лесно прилагодување Половината : две страни се повлече дизајн за дополнителна поддршка
Децата тип,Кликнете на сликата подолу

Основните својства

Големина:
One Size
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Свила,Полиестер,Spandex,Ацетат
Пол:
Жените
Број На Модел На:
L00201
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Пакување Детали:
со прашина торба и одговараат кутија
Испорака Детали:
Во рок од 2 дена
цел>US $100:
бесплатен превозот од Fedex, DHL, UPS-от, EMS (добиете елементи со 5 дена)
цел :
is_customized:
Yes

Додатоци на производот