0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
24pcs Небото Сино Акрилик Помине Уметност Совети Лесно DIY Долго Овална Вештачки Притиснете На Ноктите за Жените Прст Makup Додатоци Z795

24pcs Небото Сино Акрилик Помине Уметност Совети Лесно DIY Долго Овална Вештачки Притиснете На Ноктите за Жените Прст Makup Додатоци Z795

DEN 111.00
DEN 129.60
Това е достапна

Количина на стоки

24pcs Небото Сино Акрилик Помине Уметност Совети Лесно DIY Долго Овална Вештачки Притиснете На Ноктите за Жените Прст Makup Додатоци Z795
100% сосема нов
Погоден за канцеларија партија употреба, Закажување, шопинг покаже : )
Лесен за употреба со лепак.
Има разликува големина за секој дизајн, може да се вклопи во повеќето ноктите.
Пакетот вклучува :
24 Парчиња лажни ноктите совети + двојно страна лепак налепница
Превозот Термини :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса.
Испорака Метод :
Изберете метод што сакате.
Повратни информации :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме

Основните својства

Бренд Име:
EchiQ
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
пред-дизајнирани нокти
Големина:
acrylic nail
Количина:
24pcs/кутија
Должина На Ноктите:
Долго
Ноктите Ширина:
Медиум
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Додатоци на производот