0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
КПТ оригинални CLAA185WA03 18.5 LCD Панелот на Екранот

КПТ оригинални CLAA185WA03 18.5 LCD Панелот на Екранот

DEN 6264.00
DEN 6960.00
Това е достапна

Количина на стоки


КПТ оригинални CLAA185 WA03 18.5" LCD Панелот на Екранот
Панел Бренд КПТ Панел Модел CLAA185 WA03 Панел Тип a-Si TFT-LCD Панел Панел Големина 18.5" Резолуција 1366(RGB)×768(WXGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 250 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M (6-бит+Hi-FRC ) Одговор Rime 5 (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 85/85/85/75 на (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 8-битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HS ДА

Основните својства

Бренд Име:
MaiTongDa
is_customized:
Yes
Тип:
TFT
Број На Модел На:
CLAA185WA03
Панел Големина:
18.5
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Резолуција:
1366 (RGB) * 768(WXGA)
Осветленоста:
250 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
1000
Екранот Бои:
16.7 M (6-бит +Hi-FRC)
Тип На Светилка:
CCFL
Сигнал Интерфејс:
LVDS (1 ch, 8-битна)
Влезен Напон:
5.0 V (Typ.)
Панел Модел:
CLAA185WA03

Додатоци на производот