0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
20pcs/многу LCD Одбор 2004 година 20*4 LCD 20X4 5V Син екран LCD2004 LCD дисплеј LCD модул 2004 ДОБРА ЦЕНА

20pcs/многу LCD Одбор 2004 година 20*4 LCD 20X4 5V Син екран LCD2004 LCD дисплеј LCD модул 2004 ДОБРА ЦЕНА

DEN 3287.52
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Број На Модел На:
20*4 lcd
Тип:
Карактер
is_customized:
Yes

Додатоци на производот