0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2 Прилагодливи БОЛЕСТ Потврди Адаптер Одговараат За Pentax 645 PK645 Објективот на Canon E0S EF 60D 50D 7D 5D 500D 550D 60Da Камера

2 Прилагодливи БОЛЕСТ Потврди Адаптер Одговараат За Pentax 645 PK645 Објективот на Canon E0S EF 60D 50D 7D 5D 500D 550D 60Da Камера

DEN 2226.24
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
Pixco
Компатибилен Бренд:
КАНОН,Pentax
Број На Модел На:
2

Додатоци на производот