0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Tripod Планината Адаптер Одговараат За Contax Yashica C/Y Објективот на Sony E NEX-6 NEX-7 И NEX-F3 NEX-3N NEX-5R NEX-VG10 NEX-VG20 Камера

Tripod Планината Адаптер Одговараат За Contax Yashica C/Y Објективот на Sony E NEX-6 NEX-7 И NEX-F3 NEX-3N NEX-5R NEX-VG10 NEX-VG20 Камера

DEN 938.88
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
Pixco
Компатибилен Бренд:
Sony, Minolta
Број На Модел На:
КИП-NEX Леќа Адаптер Прстен

Додатоци на производот