0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
11Pcs/Set Умре Дупка Удар Копчето Snap Занитвам ги поставува стандардите База Комплет DIY Кожа Занает Алатка

11Pcs/Set Умре Дупка Удар Копчето Snap Занитвам ги поставува стандардите База Комплет DIY Кожа Занает Алатка

DEN 352.00
DEN 414.24
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики : Дали ќе се заврши новодојденец оваа област или професионална по потрага за некои повеќе алатки, тоа не е важно, оваа алатка за полнење е совршен за секого. Може да се користи за 6mm, 7mm, 8mm, 9mm,10мм,12mm,15mm метал poppers 655/633/831/201. Издржливи цврста метална конструкција.Висок квалитет на diy алатка за полнење. За удар дупка и да ја инсталирате snap сврзувачки елементи, притиснете studs, занитвам, grommet, итн. Екстра долги рачки, обезбедува подобра контрола и удобност. Најдобар квалитет алатки за кожа, ПВЦ, СТП кожа или ткаенина. Може да се користи за појас,чанта,паричник или други handmaking. Овие рака алатки кои се користат за метал попер само, не за пластични попер. Карактеристики : Материјал : Метал Боја : Сребро Тон На големината на универзал ги поставува стандардите база со 7 табови : 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10мм, 12mm, 15mm Количина : 1 Сет (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Сет(11pcs) X DIY Занает Алатка (Нема мало пакет)

Основните својства

Број На Модел На:
-
Материјал:
Метал
Бренд Име:
OOTDTY

Додатоци на производот