0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатен Превозот хо продажба на Лер флексибилни газа/led лента профил,13.6 mm led круг алуминиумски профил со ПММА акрилик 2.5 m/еез

Бесплатен Превозот хо продажба на Лер флексибилни газа/led лента профил,13.6 mm led круг алуминиумски профил со ПММА акрилик 2.5 m/еез

DEN 39360.00
Това е достапна

Количина на стоки


led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
2000mm X17.7mm X8.4mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот/заоблачено
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4 парчиња на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн
Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.

Основните својства

боја:
млечниот маска, транспарентен капак
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Должина:
250cm
Употреба:
Пејзаж Осветлување
База Тип:
Оптоварување
Карактеристики:
елоксирани сребро домување
Е dimmable:
No
Бренд Име:
YANGMIN
Напон:
12V
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
yl1808
Ширина:
1.8cm
Wattage:
without LED chips inside
Должина:
2.5 M/еез
маска:
млечниот/ транспарентен
Материјал:
Алуминиум+PC
Употреба:
за LED Лента домување
IP го оценувате:
IP20
Додатоци:
крајот капи+клипови
ПОВРШИНА:
елоксирани сребрена боја
Модел:
yl1808
Гаранција:
3 Години

Додатоци на производот