0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
10 20 40 LED тој фото клип светилка Божиќ Led лента Светлина Фаза позадина декоративни LED шарени фенер string ZYD0011

10 20 40 LED тој фото клип светилка Божиќ Led лента Светлина Фаза позадина декоративни LED шарени фенер string ZYD0011

DEN 455.00
DEN 479.04
Това е достапна

Количина на стоки


Точка Име : Led божиќ светлина
Емитуваат Боја : W hite/Топло топло/ Multicolor/red/жолта/ Сина/розова/виолетова
Приклучок : ЕУ или САД приклучок
Долг живот : >50.000 часа
Сертификација : CE & Ro HS
Пакет : 1 поставени led string светлина со адаптер. Три Избор : 1 M 10 LED / 2 M 20 LED / 5 M 40 LED (3*АА Батерии ) ( Батеријата не се вклучуваат )
Карактеристики :
1.Метеор туш ефект, романтични естетски
2.Светлината на секој сијаличката се пали и надвор еден по еден во низа и брзо исто како метеор туш или паѓање на снег во текот на ноќта небото
3.Примена : на Пазарот на осветлување Инженеринг, архитектонска декорација, декорација на дрвја по улици, паркови, декорација, декоративни реката, урбани ноќно осветлување
5.Водоотпорен, dustproof, отпорен на корозија
6.Ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија
производ детали
Производ Фотографија

Основните својства

Емитуваат Боја:
10 led топло бела, 10 led бела, 20 led виолетова, 20 led multicolor, 10 led розова, 20 led топло бела, 20 led бела, 40 led топло бела, 20 led bule, 20 led црвен, 20 led жолта
Тип На Објект:
Лента
LED Чип Бренд:
ОСТАР
Број На Модел На:
led отворено лента
Спецификации (монистра светлина / m):
36
Напон:
220V
Боја Temp(К):
RGB
Извор На Енергија:
AC
Просечен Живот (часот):
2000H
Лента тип:
SMD
LED Чип Модел:
SMD2835
Потрошувачка на енергија (W/m):
4W/m
Енергија:
Префрлете
Led Диоди Број/M:
80
Водоотпорен:
Yes
Повод:
Плоштад
сертификација:
CCC

Додатоци на производот