0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
3 режим Zoomable XML L2 5000LM XL-L T6 3800lumens LED Светилка Факел тактички светлина for18650 Батерија

3 режим Zoomable XML L2 5000LM XL-L T6 3800lumens LED Светилка Факел тактички светлина for18650 Батерија

DEN 691.00
DEN 767.52
Това е достапна

Количина на стоки


Вовед :
Нашите Небото Волкот Око Cree XM-L2 8000lm 3-Режим Водоотпорен Lotus Главата LED Светилка Одговараат на Црна е рентабилно trade-off. Напојува од страна на АА/14500 батеријата, тоа е стабилна за долгорочна работа. Нејзините најистакнатите функција треба да биде променлива фокус, па може да се прилагоди за да одговара на вашите побарувачката. Исто така, со рака, тоа е погодно да се носат. Повеќето сите, оваа светилка е погоден за домаќинство, активности на отворено, планинарење, ноќен риболов, кампување, и едрење и др. Искористете ја шансата, ако сакате да купите со високи перформанси и светлина светло!
Карактеристики :
Не-термички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен
Анти-рефлективен алуминиум легура слој го прави трајни производи за долгорочна употреба
Врвка е дадена погодно за носење
Опремен со променлива фокус и перформанси водоотпорен
Совршен погоден за домаќинство, активности на отворено, планинарење, ноќен риболов, кампување
Спецификации :
Бренд : Скај Волкот Око
LED Type : XM-L2
Светла Боја : Бела
Обвивка Во Боја : Црна
Материјал : Алуминиум Легура
Лумен : 3500 Lumens
Напојување : 1* 18650
Режим На Аранжманот : Висок-Низок Strobe
Животниот Век : 100000 Часа
Тип На Прекинувач : Clicky
Вклучете Локација : Tial
Рака/Клипот : Рака Вклучени
Zoomable : Да
Димензии : 133*32*28mm
Тежина : 210g
Пакетот Вклучува :
1x фенерче
1x батерија 18650
1x USB кабел за податоци

Основните својства

Тип На Објект:
Рефлектори
сертификација:
CQC,CCC
Тип На Батерија:
USB Полнење,18650
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Лумен:
2300
Осветлување Растојание:
> 500 метри
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
прилагодлив
Бренд Име:
skywolfeye
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Тип На Светилка:
Камп
Водоотпорен:
Yes
Зум:
Yes
Wattage:
7
Модел на LED Монистра:
L2

Додатоци на производот