0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-42 %
E27 LED Светилка 5730 SMD Сијалица E14 220V Пченка 24 30 42 64 80 89 108 136 Led Светилка Bombillas Светилки B22 Lampada Ампулата Осветлување

E27 LED Светилка 5730 SMD Сијалица E14 220V Пченка 24 30 42 64 80 89 108 136 Led Светилка Bombillas Светилки B22 Lampada Ампулата Осветлување

DEN 46.00
DEN 79.20
Това е достапна

Количина на стоки


E27 LED Светилка 5730 SMD Сијалица E14 220 V Пченка 24 30 42 64 80 89 108 136 Led Светилка Bombillas Светилки B22 Lampada Ампулата Осветлување
Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост. Енергија-заштеда на енергија и еколошки, е погоден за рециклирање. Ниска топлина генерирање, без УВ или ИНФРАЦРВЕНА светлина зрачење. Сеизмички, отпорност, не-термички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен Погоден за дом, канцеларија и изложба осветлување Многу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината енергија Интелигентни IC Контрола на Власта, Тоа има долг животен век, без опасни материјали. Се заштеди енергија повеќе од обичните светилки. Направени од високо квалитетни материјали. Спецификација : База тип : E27 / E14/B22 Напон : AC220 V; Чип Бренд : Epistar LED type : SMD 5730 LED кол : 24pcs / 30pcs / 42pcs / 64pcs / 80pcs / 89pcs / 108pcs / 136pcs светла боја : Топло бела / бела Лумен : 280-1280 LM животен век : > 50000hours Боја температура : 6000-6500 K (бела); 2800-3500 K (топло бела) Пакет : 1*5730 Пченка Сијалица

Основните својства

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
24LEDs, 30LEDs, 42LEDs, 64LEDs, 80LEDs, 89LEDs, 108LEDs, 136LEDs
боја:
E27, E14, B22
Тип На Објект:
LED Светилки
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
RANPO
Зрак Агол(°):
360°
Просечен Живот (часот):
50000
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Напон:
220V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
LED Чип Модел:
SMD5730
Моќ Толеранција:
5%
База Тип:
E27/E14/B22
Видови:
E27 220V LED Светилка
модели:
5730 SMD LED Сијалица
Функција:
Led Светилка Bombillas Светилки
чипови:
LED Lampada Ампулата Осветлување
боја:
Топло бела,Кул бело
LED КОЛИЧИНА:
24 30 42 64 80 89 108 136 Led Светилка
Гаранција:
3 Години

Додатоци на производот