0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
15W КРИ КОЧАН LED вградна светилка Плоштадот LED Таванот Светлина AC85-265V Површината планината Кабинет Ѕид Место Надолу светлина, Таванот Светилка

15W КРИ КОЧАН LED вградна светилка Плоштадот LED Таванот Светлина AC85-265V Површината планината Кабинет Ѕид Место Надолу светлина, Таванот Светилка

DEN 24000.00
Това е достапна

Количина на стоки


Dimmable 15 W вградна светилка Ладно Бела /Топло Бела LED Кабинет Тавански светилки AC85 V-265 V За Дома Осветлување
Влезен Напон : AC85 V-265 V
Freqency Опсег : 50 Hz-60 Hz
Фактор На Моќ : >0.9
Моќ Ефикасност : >85%
Систем Потрошувачка : 15 W
LED Soure : КРИ КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ
LED Количина : 1pcs
Зрак Агол : 6 0°
Прозрачна : 100lm/W
Големина : L110mm*W110mm*H120mm,Плоштад школка
Големина : D : D 110mm*H120mm,Круг школка
Температура на бојата : ладно : 5500k-6000k,топло бела : 2700k-3200k,
CRI : Ра>85
Работниот Животен век : 50000 часа
Топло прашува : здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, купи што треба производи, нашата компанија се занимава во LED производи индустријата веќе 15 години, ние сме чесни продавачот, искрено услуга за секој клиент, ако сте купиле производи во нашата продавница, повеќе или помалку, можете да видите на бројот на бројот на врски не е она што ви треба, можете да испраќате порака до нас, ние ќе ви ги даде менување на цената и количината на производи, ние треба да се потсетиме драги пријатели, различни цената на различни квалитетот, ако не веруваат дека, со цел да се заштедат пари, и да го игнорира квалитетот на производот, исто така, можете да одат на други продавници, купи ниска цена производи, нашите LED светла, употреба на високо квалитетни управувано напојување и висок квалитет на Кри чип, производот пред да ја испратите, ние треба 48 часа стареење тест, за да се осигура дека ќе го добиете производот е квалификуван, ако ви треба повеќе квантитет, можете да контактирате со нас однапред, ние ќе ви ги даде разумна цена, ви благодариме!
Топло прашува : здраво, мојот драг пријател, ако ви треба виси жица стил на LED светла, може да се молам да ми кажете, ние ќе треба да ви даде нова цена, ви благодарам.
Сервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување на вашиот парцела, тоа е многу важно да се задржи себе си се достапни, кога комуникацијата е потребно, на пример, проверете ја вашата нарачка пораки редовно, да ги задржи вашиот мобилен телефон е во употреба, итн. Општо земено, ние ќе ви ја испорача вашата парцела без понатамошна комуникација; сепак, понекогаш ние треба да се провери со вас за спецификација на производот што го наредил пред испорака, исто така, ако пратката пристигнува но вие не сте достапни или со мобилен или фиксен, на парцела веројатно ќе се врати на продавачот или да се изгуби. Специјално, ако сте од Русија, ве молиме осигурајте се дека името на контактот на пратката е твоето полно име. Според Русија обичај политика, една парцела без полно име во превозот документ ќе се одржи од руската прилагодено за одреден период на време, тогаш тоа ќе се врати на продавачот или уништени. Ако сте ја одбрале бесплатен превозот испорака метод, како што се Кина Пост Воздух Mail, Epacket, итн., со оглед на овие испорака методи се побавни од таквите комерцијални изразат како UPS-от, DHL, Fed Ex, генерално тоа ќе се 20-40 дена да пристигне, најдолго време да достигне дури и до 60 дена за некои далечни области. Па ве молиме почекајте трпеливо и не почне спор пред купувачот заштита истече времето. Се разбира, вие сте секогаш се добредојдени да ни испратите цел пораки да се распрашува статусот на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш со детални информации. Додека пратката пристигнува, ве молиме отворете го картонска кутија и проверка на квалитетот на производот, ако го најдете производот оштетени за време на испорака, ве молиме да не го потпише парцела. Ве молиме да фотографии како доказ и одбивање на парцела, тогаш дајте ни повратни информации преку испраќање на еден цел порака, ние ќе го препрати или да ви даде целосна наплата.

Основните својства

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
square, round
Поддршка Dimmer:
Да, Нема
боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
сертификација:
CE,RoHS
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Кри
Напон:
ac85-265v
Бренд Име:
GSKGYXGS
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Број на LED Чип:
1 buc
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
3%
Зрак Агол(°):
60°
LED Чип Модел:
3020
Обликот:
Плоштадот/Круг
База Тип:
линија
Должина:
L/D

Додатоци на производот