0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Пост-модерни Луксузен Сина Мермер Ткаенина E27 Табела Ламба за Дневна соба и Спалната соба Студија Деко Осветлување Х 65cm 80-265V 1562

Пост-модерни Луксузен Сина Мермер Ткаенина E27 Табела Ламба за Дневна соба и Спалната соба Студија Деко Осветлување Х 65cm 80-265V 1562

DEN 22281.00
DEN 29707.20
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте во мојата продавница!
1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да примате
вашиот парцела успешно.
2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет на Производи,брза испорака брзина,
најниската цена,најдобра услуга
3.Експрес понекогаш има данок прашање. Во тој случај, ве молиме да соработува со Царинските да се плати. На
данок не е вклучена во продажната цена. Ви благодариме.
Сите производи ќе бидат тестирани и се одликува внимателно пред породувањето. Само купат без грижи.
Answer : ___________________________ NOTE : откако ќе добиете светилка, ако има било каков проблем, pls јавете ни се на прво место. ние ќе ги реши сите
проблеми за вас. Јас f потребно, ние може да се направи resending за слободни.
но pls не се отвори спорот без контакт, инаку не можеме да обезбеди по-serveice. ви благодариме.
Пост-модерни Луксузен Сина Мермер Ткаенина E27 Табела Ламба за Дневна соба и Спалната соба Студија Деко Осветлување Х 65cm 80-265 V 1562
материјал : метал, мермер, ткаенина
големина на : W 38cm H 65 cm
wattage : E27*1*40 W
напон : AC 80-265 V
пакување : густа пена+дебели картонска кутија
примена : спална соба, дневна соба, учење и сл

Основните својства

Тип На Објект:
Табела Светилки
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,RoHS,EMC,LVD,CCC
Напон:
220V,110V,90-260V
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Текстил
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
База Тип:
E27
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
1562
Боја На Каросеријата:
Сина
Wattage:
31-40W
Е Светилки Вклучени:
No
Материјал:
Мермер
Сенка Ветер:
Надолу
Примена:
Foyer
рамка боја:
Бела
Техника:
обложено
Бренд Име:
GUANQIULIGHTING
Сенка Тип:
Ткаенини
Е dimmable:
No
Заврши:
Никој
Тип На Прекинувач:
притиснете за on/off прекинувач
Материјал:
метал, мермер, ткаенина
сијалица:
E27
Напон:
AC 80-265V
Примена:
дневна соба, спална соба, студија
Функција:
пост-модерен, едноставен. најлуксузниот

Додатоци на производот