0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-36 %
[Ти си Мојата Тајна] Мода Бохемија Стил Жените Leggings Ацтеките Круг Ombre 3D Печатење leggins Оклоп Водат Жени Панталони KDK1685

[Ти си Мојата Тајна] Мода Бохемија Стил Жените Leggings Ацтеките Круг Ombre 3D Печатење leggins Оклоп Водат Жени Панталони KDK1685

DEN 200.00
DEN 312.00
Това е достапна

Количина на стоки


Црна млеко leggi
Моден Жените Leggings Црно Бел Ласерски Зрак на 3 D Печатење Средината на Половината Фитнес Панталони Nighclub Фустан Legging Жени
Производ Детали
-Тип : жените leggings
За пад на превозот
-Нашите предмети се секогаш во парк .
-Квалитетот е одличен .
-Нема да не остави никакви информации за пратката .
-Брод во 2-3 дневна по добиете плаќање .
-Ако сте заинтересирани во промет на големо, пад на превозот, се чувствуваат слободни да контакт .
-Снабдување со висок квалитет модел фотографии
-Може да се направи производ според клиент е дизајн со нашата фабрика
-Може да понуди популарен стил или дизајн, ако е избран од страна на нашата фабрика. Ние ќе го направи тоа за вас исто така.
големина на Половината Хип Должина инчен cm инчен cm инчен cm XS - - - - - - S 22.83-29.13 58-74 34.65-42.52 88-108 36.22 92 М 24-30.31 61-77 36.22-40.09 92-112 32.66 92 L 25.2-31.5 64-80 37.80-45.67 96-116 37 94 XL 26.38-32.68 67-83 39.37-47.24 100-120 37 94 XXL 27.4-33.78 70-86 40.87-49.04 102-124 37.78 96 XXXL 28.7-34.89 73-89 41.38-51.32 106-126 37.78 96 Главен материјал : Полиестер 88% Spendex 11%
Рака мие само
Не собори сува
Не суво чистење
Не сува кајгана
Сува рамен
lron нема средна топлина Крис Тежина : 47kg Hight : 170cm Биста : 81cm Половината : 64cm Хип : 96cm Јакна Големина : S Панталони големина : S Зголеми Тежина : 49kg Hight : 172cm Биста : 83cm Половината : 68cm Хип : 100cm Јакна Големина : S Панталони големина : M(42) Аманда Тежина : 54kg Hight : 177cm Биста : 88cm Половината : 70cm Хип : 96cm Јакна Големина : M Панталони големина : L(46-48)
Ние ќе испраќање на производи во рок од 5 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата. Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса, име и презиме и телефон. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Бидејќи на меѓународен превозот, некои земји треба подолго време, ви благодариме за вашето разбирање. Времето во транзит : транзит време варира од различни превозот методи. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, и ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на Т/Т., Western union, Money gram, visa, master card и други како што е подолу. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Должина:
Ankle-Length
Бренд Име:
Ти си Мојата Тајна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Streetwear
Број На Модел На:
KDK1685
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Флорални
Половината Тип:
Средината
Име на производ:
Leggings
каталог:
жените leggings
Тип:
Bottoms
Печати:
3d Дигитална
Шема:
Печати
верзија:
Тенок
боја:
како Слика
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Големина:
S,M,L,XL
Друга Услуга:
Трговија на големо,се Откажат од превозот,ги Прилагодите

Додатоци на производот