0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Висок квалитет 1pcs Линеарна водич железнички TRH25 L=900mm Линеарна железнички со 2pcs TRH25A Прирабница и лизгајте го блокови за CNC дел

Висок квалитет 1pcs Линеарна водич железнички TRH25 L=900mm Линеарна железнички со 2pcs TRH25A Прирабница и лизгајте го блокови за CNC дел

DEN 2544.00
DEN 2678.40
Това е достапна

Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
100% Сосема нов и висок квалитет
Број на модел : TRH25 Линеарна Упатство
Место на Потекло : Кина (Копно)
Количина : 1 buc TRH25-L900mm линеарна железнички
2 парчиња TRH25 A Страната Блок
Внимание :
Ние може да се намали било должината железнички според клиентите барања,ако имате барање,ве молиме контактирајте со нас.можете исто така да caculate на различни собранието со себе .
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ , ТТ и кредит.
2. Ве молиме организира плаќањето порано по вашата цел.
3. Ако постои било каков проблем, само нас контакт.Ние ќе slove во времето.
1. Ве молиме бидете сигурни дека на адресата која ја давате да се поправи.Доколку адресата е погрешна, пратката пропадне за испорака и е испратена назад до продавачот ,купувачот треба да се плати за првиот и за враќање на такси превозот.
2.Телефонски број е потребно со вашата нарачка.
3.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести.
4. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред.
5. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија, овие трошоци се на купувачот одговорност.
1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа.
2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ви благодарам многу!

Основните својства

Водич Ширина или Дијаметар:
23mm
Број На Модел На:
TRH25
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Gcr15
Водич Должина:
900mm

Додатоци на производот