0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Алое Вера Кармин Во Боја Расположение Се Менува Долготрајни Навлажнувачки Кармин Lip Balm

Алое Вера Кармин Во Боја Расположение Се Менува Долготрајни Навлажнувачки Кармин Lip Balm

DEN 37.44
Това е достапна

Количина на стоки

modname=ckeditor
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Боја промени нијанси на розова боја.
Лесно да лупам исклучување и добра цена.
Одличен ефект и водоотпорен
Навлажнувачки, и долготраен кармин.
Пакетот вклучува :
1*Кармин

Основните својства

Бренд Име:
SUTONGXUE
НЕТО-WT.:
l
Корист:
Крем
Број На Модел На:
V5V96
Количина:
1
Состојка:
Навлажнувачки
Големина:
Full Size
Тип:
Lip Balm
Големина тип:
патување големина
Тип:
Еден
Ефект:
Навлажнувачки
Големина:
Полна големина

Додатоци на производот