0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
beler Универзален Мотор Итни Гас Кабел Поправка Комплет за Motorcross Модели AKT Husqvarna Хонда Suzuki Јамаха Kawasaki

beler Универзален Мотор Итни Гас Кабел Поправка Комплет за Motorcross Модели AKT Husqvarna Хонда Suzuki Јамаха Kawasaki

DEN 287.52
Това е достапна

Количина на стоки

Универзален Мотор Итни Гас Кабел Поправка Комплет за MOTORCROSS Модели AKT BMW Husaberg
Состојба : 100% сосема нов Кабел Должина : 40 инчен Дијаметар : 0.06 инчен Објект се вклучени :
Кабел x 1
Solderless брадавица со ракави и орев поставите 8pcs x 1 Компатибилен :
Одговара за СИТЕ мотоцикли, како На Husqvarna За ХОНДА За SUZUKI За ЈАМАХА За KAWASAKI итн.
За Спојката, Гас Или Кочница Кабли. Забелешка : ве Молиме мерка вашиот мотор пред да купите.
Функција :
1) Оваа содржина е компактен кабел поправка за полнење кои можат да ви се вратам во движење
2) Овој комплет е лесен и можете да го замените санираат кабел што е можно поскоро
3) Стабилни карактеристики, висока сигурност
4) Калапи се направи, Совршен натпревар за оригиналниот велосипед

Основните својства

Бренд Име:
beler
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
40inch
Објектот Тежина:
0.042kg
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
одговара 1:
за Husqvarna ХОНДА SUZUKI ЈАМАХА KAWASAKI
Се вклопат 2:
За Спојката, Гас Или Кочница Кабли

Додатоци на производот